Avrasya Hospital Hastanesi İstanbul’un avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir özel hastane görevi görmektedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Avrasya Hospital Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Zeytinburnunda hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Avrasya Hospital Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Beştelsiz, 101. Sk No:107, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon : 02126655050

E-posta : [email protected]

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Zeytinburnu Avrasya Hospital Nerede, Yol Haritası (Navigasyon)

Zeytinburnu Avrasya Hastanesi Doktorları

Zeytinburnu Avrasya Hastanesi Yorumları

Zeytinburnu Avrasya Hastanesi Şikayetleri

Berkay Uzun – 2 ay Önce

Bu hastanenin sahibi kim acaba? İnsan bu kadar parasına puluna düşman olurmu, bir personeline bak, ne yapıyor ne ediyor. Hele bir ultrasonda çalışan hanım var, sekreter, soyadı kilicbiler mi ney. Kendini ne sanıyorsa, hzstataya bağırma, azarlama. Sıra gözetmeden hasta çağırma, bir tırnaklari var, upuzunn kepçe gibi.. Adınız hastane demi, hijyene hiç mi dikkat edilmez VS. Kıyafet dersen sanki hastane değil podyuma gelmis

Hilal Güçlü – 1 ay Önce

Dr. Kemal yıldırım adlı kişiye göz muaynesi oldum bilgisayarda tez yazdığım için ışınlardan koruyacak gözlüğe ihtiyacım vardı. Ama yazmadı boşuna o kadar yoruldum çerçevemi vs almıştım maddi zarara uğrattı. Kendisinin boşuna katarakt ameliyatı yaptığını yorumlarda okudum ve bu doktora muayne olan yakınlarmın hepsine bu ameliyatı önerdiğini duydum. Ama bana dinlendirici gözlük yazmaktan aciz. Bu adam işini yapmıyor.

Güley Aydın – 2 hafta Önce

Öncelikle ilçemizde böyle kaliteli bir hastane olduğu için çok şanslıyız. Doktorları , personelleri çok ilgili.. Özellikle personellerden yıllardır orada görev yapan herkesin yardımına koşan pembe melek Solmaz Şahin ve Mihrican Hemşireye ayrıca teşekkür ederim.

Canan Erçal – 2 hafta Önce

Babamın hastalığı süresince kaldığımız Avrasya hastanesi çalışanlarına, doktorlarına ve özellikle dahiliye doktoru Ayşegül hn’a, 6.kat hemşireleri gülçilem Ayşe Hülya Ecem Aleyna hanımlara ayrıca Feridun beye ve diğer görevlilerine güleryüz ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim..

Cihad Eri – 5 gün Önce

Bir anjiyo için 6 saat beklemek istiyorsanız gidin. Bot hesaplardan atılan yok şu kattakilere yok bu kattakilere teşekkürler diye yorumları dikkate almaya gerek yok.

Şemsettin Dinler – 4 ay Önce

Üslupsuz hakareçi randevu esnasında bekleten size hiçbirşey söylemeden bekletip başka işlerle uğraşan bir müşteri temsilcisiyle karşılaşabilirsiniz.

Kaan Kaygusuz – 6 ay Önce

Kesinlikle gidilmemesi gerek bir hastane 3 ay da iki kere zam yapilmis nerdeyse yuzde 50 doktorlar hazir metin okur gibi ayni seyleri tekrarlıyor odalarinda bekleme yok gidiyoruz 5 dk doktor bekliyoruz gelmesini cocuk doktorlari ve ultrason doktorlari cop kesinlikle hem fahis fiyst hem kalitesiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir