Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Askeri Hastane  Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Askeri Hastane Adana ’da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir devlet Hastanesidir .Bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Askeri Hastane  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Askeri Hastane  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Askeri Hastane  DoktorlarıAskeri Hastane BölümleriAskeri Hastane NeredeAskeri Hastane Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Yenibaraj, 68001. Sk. No:18, 01150 Seyhan/Adana

Telefon : Telefon numarası bulunmamaktadır.

Randevu Almak İçin Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Askeri Hastane Baraj Yolu Ek Hizmet Binası  Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Askeri Hastane Baraj Yolu Ek Hizmet Binası Yorumları

Askeri Hastane Baraj Yolu Ek Hizmet Binası Şikayetleri

Sezai Kerem Kızıltunç – 9 ay Önce

Nöroloji servisinden doktor arzu hanımdan ayak uyuşması için muayene oldum. Emg istedi. Emg de birsey cikmadı. Mr istedi bel fıtığı ayağa vurabilir dedi. Ben fıtığı yok. Bel fıtığının ayağa vuracagini sansen düşünmüyorum. Sebebi farklı bir neden. Bunu bulabilecek yorumlayacak bir Nöroloji doktoru varmı tanıdığınız?

Murat Aydın – 9 ay Önce

nöroloji servisinde 1 hafta yattim gerek doktorum sn arzu atcı gerekse hastane personeli çok güzel ilgilendi inanın kendi memleketimde ki hicbir hastanede bugüne kadar bu ilgiyi görmedim özel hastane den hicbir farkı yoktu nöroloji servisindeki bütün personele ve doktoruma teşekkür ederim

Ali Köse – 7ay Önce

Eskiden askeri hastaneydi burası. Sadece askerlere hizmet ederdi. Şimdi sivillere hizmet veriyor.

Saliha Kısa – 4 yıl Önce

Annem 81 yaşında ve tekerlekli sandalyede .Muayene olması için ikinci kata çıkması gerekti.asansör yok.Engelli rampası yok.Olayı oradaki hasta ve hasta yakınlarının yardımı ile üst kata çıkararak çözdük.Yardım edebilecek personel ortalıkta yoktu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir