Arcadia Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Arcadia Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Kültür, Meşrutiyet Cd. 52/A, 06420 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 221 09 44

Hizmet Saatleri : 09.30-20.00

Arcadia Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Arcadia Veteriner Kliniği Yorumları

Arcadia Veteriner Kliniği Şikayetleri

Hazal Taran-3 hafta önce

Arcadia Veteriner Kliniği, şu ana dek gittiğim birçok klinikten farklı olarak bu işi para için değil hakkıyla doktorluğa yakışır biçimde yerine getiren nadir kliniklerden. 2 yıldır kızımı düzenli olarak Sefa Bey takip ediyor. Onun dışında Taha Bey’in yüksek toleransı ve tüm doktorların sokaktaki çocuklara yardım ederken bize sağladıkları kolaylıklar, maddi manevi güven duygusu gerçekten binde bir rastlanacak cinsten. Telefonda bile tüm soru ve sorunlarımızı tek tek dinleyip öyle sabırla yanıtlıyorlar ki hakları ödenmez. Benim kadar endişeli ve sorgulamaya yatkın birini bile sabırla ve güvenle karşıladılar. İyi ki tanımışız sizleri. Ellerinize sağlık.

İlkay Ocak-bir ay önce

Gerek petlere gerek sokak hayvanlarına çok ilgili bir işletme. Fiyatların diğer kliniklere göre uygun olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim. Dişi köpeğimin kısırlaştırma operasyonunu da burada yaptırdım, sorunsuz bir süreçti. Kesinlikle tavsiye ederim her arkadaşıma ediyorum da.

Ayşe Göşeli-3 ay önce

Gerek önerileri gerekse ilgileri açısından güzel bir yer. Özellikle kedimizin aşısını hatırlayarak bizim için aşı ayırması çok ince bir davranış. Biraz kötü bir koku var ancak bunun o gün gittiğimizde başka bir cana banyo yaptırılmasından dolayı olduğunu düşünüyorum. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

İlayda Tanko-3 ay önce

3 yıldır kedimi bu kliniğe götürürüm.Sefa Bey,Taha Bey ve tüm çalışanları ilgili.Muayene ve tedavi ücretleri diğer kliniklere göre daha uygun.İşinin ehl-i insanlar.Sağ olsunlar.🐕🐈🐈🐈🐈💐💕

Anıl Güncan-3 hafta önce

Hem kedi sahiplendiğim aynı zamanda evdeki kedimi götürdüğüm hayvansever işini hakkıyla ve gerektigi gibi yapan bir klinik.Çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü.Arcadia Veteriner Kliniği ekibine teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir