Ankara Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Ankara Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Birlik, 450. Cadde No:83 D:B, 06610 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 491 28 58

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-19.00 / Cumartesi: 09.00-19.00 /Pazar: Kapalı

Ankara Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Ankara Veteriner Kliniği Yorumları

Ankara Veteriner Kliniği Şikayetleri

Dicle Hames-2 ay önce

Hem bilgisi, hem yardimseverliği ve ilgisi ile bence Ankara daki en iyi veterinerlerden birisi. Gözüm kapalı güveniyorum.

suna k.-9 ay önce

Ağır koku var diyen olmuş. Daha bugün gittim,tertemiz. Zaten kendileri de çok iyi insanlar. İlk önce kalpleri temiz. Sokak köpeklerine davranışlarından direkt anlayabilirsiniz. Çok ilgililer ve işlerinde ehiller. Fiyat olarak da ,kaç kez gittim hiç de paraya önem veren değiller. Zaten hayvanları candan sevenlerin işlettiği bir yer ,nasıl parayı ön planda tutsun ki?Pet sahibi tüm arkadaşlarıma önerdim.

İsmail Can ÇAKIR-bir yıl önce

Uzun yıllardır kedi ve köpeklerimizle yakından ilgileniyorlar. Kedimizin deri hastalığı, köpeklerimizde ise epilepsi, yaralanma, kemik erimesi, rutin muayene ve aşı işlemleri gibi tüm aşamaları Veteriner Hekim Doğu bey ile takip ettik. Uzmanlık alanları başta deri hastalıkları olmakla birlikte yaşadığımız tüm problemlere çözüm sağladılar. İlgilerine emeklerine teşekkür ediyoruz.

Özgür Şahin Ateşağaoğlu-9 ay önce

Veterinerimizden çok memnunuz , temiz, bilgili ve çok güler yüzlü bir ekibi var . Her aradığımızda ulaşabiliyoruz. Bu sebeple ta Yaşamkent’ten buraya geliyoruz.

Neva Guler-11 ay önce

7 kıloluk çok uysal köpeğimi iki saatte traş edemediler ilk defa böyle bi şeyle karşiılaştım evime yakın diye devamli götürmeyi düşünmüştüm ama asla tercih etmem bundan sonra içerde korkunc ağır bir koku durulmuyor fiyat konusundaysa iki kişi var ve ikisinin de dediği fiyatlar hiç birbirini tutmuyor 😡para peşindeler kesinlikle tavsiye etmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir