Ankara Şehir Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ankara Şehir Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Üniversiteler, 1604. Cd. No:9 D:No:9, 06800 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 552 60 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Ankara Şehir Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Ankara Şehir Hastanesi Yorumları

Ankara Şehir Hastanesi Şikayetleri

M. Keskin-bir hafta önce

Allah devletimize zeval vermesin. İnsanlar o eski “devlet hastanesi” kavramını tamamen unutmuş anlaşılan. 5 yıldızlı otel ferahlığında yapılmış bir hastane. Kalabalık evet ama bu kalabalığın sebebi burnu aksa hastaneye akın eden halkımız. Yani biz. Kimseye gelmeyin de diyemiyorsunuz bu sefer de sen bana bakmadın diyor vatandaş. Her konuda yetkilileri suçlamanın bir anlamı yok. Bu hastanede görülebilecek tek problem kalabalık, onun da sebebi biziz.

Yasemin ÜNALDI-4 hafta önce

Kocaman hastanede doktor sayısı çok az ve hala hastanede maske takmak zorunlu ama kurallara uyulmuyor. Sağlık çalışanları, personeller kimse takmıyor hastaları da uyarmiyorlar. Covid bölümü çalışanları bile takmıyor. Aile hekimliği bölümünden covit için test talebi ve doktor görusmeleri orada oluyor ordaki personeller de takmıyor.

İsmail Taşer-3 ay önce

Maalesef bu güzel hastane çok kötü yönetilmektedir. Çalışanların bir çoğu hastaya karşı çok saygısız ve sabırsız. İşinizi halledebilmek için defalarca gitmeniz lazım. Doktor acil anjiyo olman gerekiyor demesine rağmen 1 aydır sürekli birseylere gün veriyorlar hala anjiyo olacaz. Randevu bulmak zaten imkansıza yakın. Yazık gerçekten bu güzel hastane bu şekilde çalışmamalı

kamil Yılmaz-2 ay önce

16 haziran 2022 saat 12 55 de acil gözlem 6 girişindeki güvenlik personeli şahsa kucağında hasta çocuğu olan bir vatandaş gideceği yeri tarif etmesini istedi, güvenlik şahıs umursamaz bir tavırla direk git bulursun dedi. Benim görevim yer tarif etmek değil görev tanımım belli diyor. Böyle bir tavır olur mu. İnsanlar hastaneye gezmeye gelmiyor. Herkesin canı burnun da bir de personel den Böyle muamele görünce insanlar lanet ediyor.

Osman GÜZELGÖZ-3 ay önce

Sağlık hizmetleri için çok kapsamlı ve mükemmel bir konsept. Modern dizayn edilmiş. Her cihaz ve imkâna sahip. Bütün sağlık çalışanları çok dikkatli, çalışkan ve fedakâr. Zaman zaman oldukça yoğun olabiliyor. Otomobil ile gelenler için belli saatlerde otopark sıkıntısı var. Halkla ilişkiler ve danışma hizmetleri çok iyi. Yöneticiler ve hekimler çok ilgililer. Hemen hemen her hastalığın tedavi süreçlerinin ve cerrahi müdahalelerin başarı ile yürütülüp yönetildiği bir organizasyon. Tebrik ve teşekkür ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir