Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres :  Hacettepe, Ulucanlar Cd. No:89, 06230 Altındağ/Ankara

Telefon : 0312 595 30 00

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yorumları

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Şikayetleri

rinde Owl-5 ay önce

Bir sağlıkçı olarak personel tavrı karşısında şok oldum. Aile hekimliğine gitmiş bulundum maalesef. Son derece kabaydılar. Sıraya uymadan yapılan işlemler, doktorum şahsi görüşmesini 25 dk beklemem ve bitmemesi sonucu benim itirazım ve ısrarımla artık işlemin yapılması fakat işlem sırasında doktorun -hastane personeli olmayan- misafirinin odadan çıkmaması! Doktorla randevum ve sıramı fazlasıyla bekleyerek nihayet görüşürken yaşlı bir beyefendinin yayılarak oturup odada çay içmesi rezilliği. Meslek hayatımda böyle bir şeyle karşılaşmadığım gibi hizmet alan bir hasta olarak da en berbat deneyimimdi.

Hüseyin Demir-2 ay önce

Berbat bir yer hem konum hem bina hem çalışanlar. Hele ki çalışanlar bir şey demeye gelmiyor çağırıp bağırıyorlar çoğunun psikolojik sorunları var. Özellikle tomografide sıra veren bir bayan personel var sanki silah zoru ile çalıştırılıyor. Yapamıyorsan bırakkk ablacım..

Özgenur Akbaş-3 ay önce

Bugün teyzemin göz randevu vardı gittik göz polikliniğindeki doktor hastalarını umursamadan diğer hastasını alıp götürdü 1 saat onu bekledik geldikten sonra ise sırayla çağırdı sözde 65 yaş üstüne öncülük veriyorlar gram vermediler ilgisiz ve berbat bir hastane

Cafer PEKSOY-3 ay önce

Hastane binası eski olduğu için biraz bakımsız . Ancak günümüz şartlarına uyarlanabilir . Düzgün bir sistem kurulabilir. En azından yönlendirme levhaları hastalara yardımcı olabilir .

Mustafa Kaloğlu-bir ay önce

Hayatım boyunca gittiğim en rezil hastane hiç bir işinizi halledemiyorsunuz.Doktorlar ve personeller çok kabalar hastanenin içinin temizliği sıfır gitmeyin kimseye de tavsiye etmeyin.Sayın yetkililer hastane dediğiniz ortama bir gelinde bakın isterseniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir