Animalife Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Animalife Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Mutlukent, Mutluköy Sitesi 1947. Sok No:5 Ümitköy, 06800 Çankaya/Ankara

Telefon : 0312 236 34 72

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 09.00-20.00 / Hafta sonu: 11.00-20.00

Animalife Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Animalife Veteriner Kliniği Yorumları

Animalife Veteriner Kliniği Şikayetleri

yıldız karacan-3 yıl önce

Hem evdeki cocuklarimizla, hem sokakta baktigimiz cocuklarimizla her zaman cok ilgili oldular. Ne zaman ihtiyacimiz olsa yanimizdalar. Gokhan Bey cok deneyimli bir hekim, Nirvana Hanim butun cocuklara anne sevgisiyle yaklasiyor. Etik anlayislari harika, hastalarina ticari kaygi gutmeden yaklasiyorlar.

ELİF ŞAFAK-3 yıl önce

5 dk aşıya diye gidip 2 saat çıkamadığım yer. Güler yüzünüz hoş sohbetiniz ve en önemlisi günün her saatinde aklımdaki tüm sorulara en doğru cevapları alabildiğim, ticari kaygılarla değil meslek etiğiyle yaklaşarak verdiğiniz güven için teşekkür ederim.

Gercek Ulker-3 yıl önce

Veterinerlik bilgisi kadar ilgilendiği evcil hayvana gerçekten sevgisini verebilen, ailesinden biri gibi görebilen, gözünüz arkada kalmadan emanet edebildiğiniz bir ortam sağlayan bir klinik.. Diğer yorumlarda da bahsedildiği gibi, uçuk rakamlarla cebinizi yormamak için elinden geleni yapıyorlar..

A.Dincer-3 yıl önce

Kızımız Bonbon’u yillardır gonul rahatligiyla teslim ederiz. Hem Gokhan bey hem de degerli eşi ailemiz gibidir. İşlerinin ehlidirler. Bilgisine sonsuz güveniriz.

Mert Imir-3 yıl önce

Butik tarzda bir klinik demek yanlış olmayacaktır. Uzun yıllardır evcil hayvanlarımla layıkıyla ilgileniyorlar. Veteriner Hekim Gökhan Ünlü başka veterinerlerin de danıştığı bir hekimdir. Ek olarak, bütçenizde koca delikler açan bir klinik olmadığını söylemem gerekir. Herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir