Anatomi Veteriner Kliniği Antalya’nin Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet, tür , ırk, evcil- evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi için Anatomi Veteriner Kliniği Bizde.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Hacet, Geraliler Sk. 3/a, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 05379422999

Hizmet Saatleri: 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Anatomi Veteriner Kliniği Yol Tarifi:

Anatomi Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

YU ON – 2 hafta önce

Sude hoca ve ekibini internet üstünden bulduk. Kedimize teshis ve tedavi konusunda cok yardimci oldular. Kan tahlilini 10 dakikada yaptilar ve tedavi planı ortaya koydular. Millie adina teşekkür ederiz.

Şule Şahine – bir ay önce

Bugün gittim ve çok ilgilendiler güzelce acikladilar herşeyi detaylı bir şekilde bence gayet güzel bir yer kesinlikle tavsiye ediyorum

Ekin Kollama – 3 yıl önce

Alanya’daki en güleryüzlü, ilgili ve işini bilen veteriner klinikliği. Para kazanma amacı gütmüyorlar. Tek amaçları yavrunuzun iyileşmesi. Herkese tavsiye ederim.

Cem Karabay – bir yıl önce

Alanya merkezde petleriniz için ihtiyaç duyacağınız her türlü ürünü ve hizmeti alabileceğiniz bir veteriner. Ayrıca tıbbi olarak da operasyon yapacak kadar donanımlı bir hayvan hastanesi diyebiliriz. Tercih edilebilir mi? Kesinlikle.

Tanju Eryılmaz – 4 ay önce

Bir veterinerden beklenti öncelikle hayvanseverlik, vakaya ilgi ve elden gelenin yapılması ise doğru adres.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir