Analiz Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Analiz Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Gaziosmanpaşa, No:34, Nenehatun Cd, 06700 Çankaya/Ankara

Telefon : 0532 272 91 61

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 07.30-19.00 / Cumartesi: 07.30-19.00 / Pazar: 07.30-18.00

Analiz Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Analiz Veteriner Kliniği Yorumları

Analiz Veteriner Kliniği Şikayetleri

info raportakip-3 ay önce

Meryem Hanım’la tanıştıktan sonra kediniz ve köpeğiniz için ne kadar doğru bir veteriner olduğunu anlayacaksınız. Sürekli size o testi yapalım bu testi yapalım diyen veterinerlerden farklı olarak tecrübesi ile doğru analizi yaparak doğru teşhisi koyma konusunda rakipsiz diyebilirim. Biz şehir dışından Ankara’ya geliyoruz kedimiz ve köpeğimiz için. Keşke tüm veterinerler böyle olsa diyorsunuz. Açık sözlü, net ve dürüst bir veteriner bulmanın zor olduğu günlerde Meryem Hanım melek veteriner gibi.

Can Yoruk-6 ay önce

Jack Russell köpeğimiz Votka şuan 2,5 yaşında ve yavruluğundan bu yana bize her konuda destek olan Meryem hocamıza ve Sultan hanıma çok teşekkür ederim. Bilgisi ve ilgilisine kesinlikle güvenebilirsiniz. İyi ki sizinle tanışıp yollarımız kesişmiş. Teşekkürler Meryem hocam, teşekkürler Sultan hanım iyi ki varsınız.

Merve Ekmen-4 ay önce

Harika ve ilgili bir hayvan sever, uzman ve veterinerdir Meryem Hanım. İhtiyaç sahibi hayvanları ücretsiz sahiplendirir. Üstelik sahiplendirilen dostlarımızın durumlarını da yakından takip eder. Kedimizin aşılarını ve kontrollerini kendisi bizzat hatırlatır. Minik dostlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir kliniktir. Meryem Hanıma ve ekibine bir yıldır bizimle olan kedimizle çok yakından ilgilendikleri için teşekkür ederim.

Batu Ersoy-4 ay önce

Telefonla nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyen ukalaca tavır ile konuşan bir işletme. Okullarda sadece veterinerlik ile ilgili bilgi değilde müşterilerle nasıl iletişim kurulması gerektiğinin de öğretilmesi gerektiğinin en güzel örneği bir klinik. Sizi telefonla arayıp karma aşınız varmı diye soran müşterilere işyerinizin adresini söyleyerek karma aşınızın stokta olup olmadığını anlamasını bekleyemezsiniz. Size 2. Kez aşı varmı diye sorduğumda bana tekrar adresinizi söyleyip “ bu sizce ne demek “ diye bir tavır takınamazsınız. Benim bir hayvan sahibi olduğumu sorguladınız ama evet ben bir can yoldaşı sahibiyim. Ama siz pek hayvansever bir veteriner değilsiniz!

Hale Kaymakçı-2 hafta önce

Meryem Hanım güler yüzü samimiyeti ile benim gibi panik insanları bile kolaylıkla rahatlatıp tüylü dostunuzu kısa zamanda iyileştiliyor. İçtenlikle sorularınızı cevaplar ve köpeğinizin ihtiyacını hemen görür. İyiki karşımıza çıktı. Gönül rahatlığıyla teslim ediyorum. Teşekkürler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir