Alya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi,kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Alya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.

Adres:Oba, Küçüker Plaza, Yüzbaşıoğlu Sk. No:15 D:1A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 05495123322

Hizmet Saatleri: 09.00 – 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Alya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi:

Alya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

Kayra Zengin – 3 ay önce

Çok ilgililerdi. Gerçekten gördüğüm en samimi ve tatlı çocuk diş hekimiydi. Oğlum yüzünde güller açarak çıktı odadan. Çok teşekkür ederim Gonca Hanım. İlk kez oğlum bi hekim odasından ağlayarak değil de gülerek çıktı. Klinik tasarımına da bayıldım. Kendim için Mustafa Bey’e gittim. Mustafa Bey de çok anlayışlı bir insan. Eli çok hafif kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tolunay Can – 6 ay önce

Mükemmel hizmet, ilgilerine ve alakalarına çok teşekkür ederim, çok memnun kaldım. Gerçekten profesyoneller tavsiye ederim.

Aslıhan Demiralp – 6 ay önce

İlgili ve sabırlı hekimler tavsiye ederim👍🏼

serap sars – 7 ay önce

Bilgi ve İlgi çok zayıf.Tavsiye etmem

Hanna Akkus – 4 ay önce

bu kliniği tavsiye etmiyorum Maalesef bugün, 2 gündür şiddetli diş ağrısı çeken ve randevu tarihini beklemesi istenen 3 yaşındaki çocuğumun yardımı reddedildi – 2 gündür uyumayan ve acı çeken bir bebek için harika bir alternatif . Çocuğun, değiştirilmesi 10 dakikadan fazla sürmeyen geçici bir dolguyu değiştirmesi gerekiyordu. Ne yazık ki alanında uzman kişiler bu zamanı bize ayıramadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir