Alsancak Veteriner Kliniği Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Alsancak Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Hikmet Özer Cad. 2200.sok, Kazım Akyüz apt No:1/13, 06790 Etimesgut/Ankara

Telefon : 0312 577 12 12

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Alsancak Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Alsancak Veteriner Kliniği Yorumları

Alsancak Veteriner Kliniği Şikayetleri

Rumeysa Ozer-6 ay önce

Kedim ve ben çok sevdik. Başta vuslat hanım olmak üzere Abdullah bey ve Furkan beyin ilgi ve alakalarindan çok memnun kaldık

irem İnekçi-6 ay önce

Çocuğunuzu gönül rahatlığıyla götürebileceğiniz ender kliniklerden biridir.. Özellikle Vuslat Hanım çok ilgili ve güler yüzlü..

Seçil Aldemir-bir yıl önce

Kedim Leo sayesinde tanıştığımız klinik.. Gerçekten ilgi ,alakaları, hayvan dostu olmaları, bilgileri ile kedimin güvenilir ellerde olduğuna %100 inandım. Yaşadığım en ufak sorunda dahi ellerinden geldiğince yardımcı oldular. Veteriner fobimizi Furkan Bey sayesinde aştık diyebilirim 🙂 Ben ve Leo aşırı memnunuz gönül rahatlığı ile evcil hayvanlarınızı getirebilirsiniz.

Kubra Erarslan-3 ay önce

7/24 açık olması çok güzel, ancak biraz pahalı

Özkan Kaya-11 ay önce

Köpeğim Fox’u hiç tereddüt etmeden güvenle getirebileceğim tek klinik. İyi ki böyle iyi yürekli insanlarla tanışmışım. Verdiğiniz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir