Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.

Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres : Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:26, 35220 Konak/İzmir

Telefon : (0232) 463 64 65

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Yorumları

Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Şikayetleri

Yelda Çelik-4 ay önce

Hayatımda gördüğüm en ilgisiz bilinçsiz hastane 2 kere acile gittim ikisinde de sonuçsuz kaldım. parol yazmaktan başka bir şey bilmiyorlar

ilker özpınar-6 ay önce

3 kez gittim. İlk iki kez fıtık için di sorun yaşamadım. Üçüncüsü covid testş içindi. Kuyrukta 30 kişi rahat vardı ve yarım saat bekledim ancak bu gayet normal. Ben çiğli araştırmaya gittiğimde önümde 8-10 kişi varken ilkinde 1,5 saat ikinci de yarım saatte işimi ancak halledebildim. Muhtemelen personel ve yönetim farkından kaynaklanıyor. Devlet hastanesi bile olsa hepsi aynı değil.

Papatya Bahari-6 ay önce

Zemin kattaki hasta kayittaki kadınlar işlerini severek yapmıyorlar. Baştan atma moduna sahipler. Üst kattakiler öyle değil yardımcı oluyorlar. Harici bu hastanede sıkıntı yaşamadım.

Fatmasibel Özer-5 ay önce

Hastanenin Başhekim Yardımcısı Sayın Dr.Ali İskender Kılınçaslan ve Sekreteri hanımefendiye ilgileri ve nazik davranışlarından memnuniyetimi ve teşekkürlerimi iletmek istedim..

OMEGA EMLAK-5 ay önce

Hastanesi Alsancagın en güzel lokasyonunda denize yakın tarihi binası ve bahçesi harika personeli cana yakın temiz hijyenik güzel hastaneBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir