Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldinAliağa Devlet Hastanesi ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz.Aliağa Devlet Hastanesi izmir de bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir .Bu hastaneden hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz hastane detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olanAliağa Devlet Hastanesi  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Aliağa Devlet Hastanesi Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz.Aliağa Devlet Hastanesi  Doktorları , Aliağa Devlet Hastanesi ,Aliağa Devlet Hastanesi Nerede , Aliağa Devlet Hastanesi  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres=Yenimahalle Mah. Rumeli Cad.Aliağa / İzmir

Telefon=0232 444 35 14

Pazar24 saat açık
Pazartesi24 saat açık
Salı24 saat açık
Çarşamba24 saat açık
Perşembe24 saat açık
Cuma24 saat açık
Cumartesi24 saat açık

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Aliağa Devlet Hastanesi nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Aliağa Devlet Hastanesi UZMANLARI

Doktorlarımız

EVRİM KURT-01-01.jpg

Uzm.Dr. Emel ÖZBİLGİN

Uzm.Dr. Aykut ULUSAN

Uzm.Dr. Nuri Haluk ULUSOY

EMEL EBRU TATAR-01.jpg

Aliağa Devlet Hastanesi yorumları

Aliağa Devlet Hastanesi şikayetleri

Hande Karakaya – 5 ay Önce

Ayağıma batan cisim sebebiyle cumartesi günü Acil den giriş yaptım. Hastanede ortopedi doktoru olmasına rağmen, anestezistde yok, kan tahlili yapılması lazım hafta içi gelin şeklinde yönlendirildik. Tüm hafta sonunu acıyla geçirdim. Pazartesi cerrahi diye oradan randevu aldık. Kesilerek mi alınacak diye sorduğumda “tabiki, bildiğin şeyleri soruyorsun” diye azar yedim. Ortopedi Dr ile görüşünce tahlil olacak 2 gün sonra yapabiliriz dediler. Sonra ne mi oldu az sonra 5 yıldız vereceğim Galen hastanesi ne gittim. Oradaki Uz. Dr Çağrı Özçelik kesmeden ufak bir lokal anestezi ile cisimi çıkardı. Aliağa da önemsiz görüldüğü için ve kesinlikle umurlarında olmadığı için topukta iltahaplanma olmuş. Sonuç olarak kesinlikle önermiyorum. Hem kaba hem iş bilmez ekip!

Hakan Cömert – 1 ay Önce

Adı Hastane Olan Ama Hastane ile Alakası Olmayan Doktorlari Artist Olan Eskimiş Her Yeri Kırık Dökük Olan Acil’de ki Hekimin Rahatani Bozmayıp Oturduğu Yerden Kalkmadan Doğru Düzgün Muayene Etmeyen Başından Atan Ağrım Var Diyorsunuz Adam Anlamıyor Çözüm Üretmiyor Ama Adları Doktor işte Rahatsızlıkları Önleyip Önüne Geçemeyen Vatandaşa Hizmet Edemeyen Doktor

Emir Bıyıkoğlu – 1yıl Önce

Bir bacak ağrısıyla acile gittim. Bir tane doktor koymuşlar, oturduğu yerden bakıyor. Hiçbir düzgün muayene olmadan tanı koyuyor. Vasat bir yer, gidilecek bir yer değil.

Hilal Üstündağ – 2 hafta Önce

İlgi sıfır bakım sıfır ateşim var titriyorum kusuyorum dün iğne yapıldı etkisini göstermedi diyorum iğne hemen etki etmez diyor bana kalabalık diye başından def etmenin farklı yolu da bu sanırım

Merve Timur – 2 hafta Önce

Randevumu alıp gittiğimde öğreniyorum ki doktor hanım randevularını iptal etmiş oh ne güzel ya kafasına göre iptal ediyorlar.Başka da randevu alınamıyor bu nedir ya ağrımız sızımız var zaten bir de doktorların keyfini bekliyoruz

Ergün Ersoylu– 1 ay Önce

Bu bir puanı kesinlikle hak etmeyen hastane kan tahlili yaptircaktim doktor görmeden kan tahlili yaptiramasiniz dediler doktora çıkayım dedim peki oda yok rezalet yani sakın gitmeyin!

Emsu Özer -6 ay Önce

Bir kaç kez acile, bir kez de göz doktoruna gittiğim yer. Doktor pek bulunmuyor nedenini bir türlü anlayamadığım bir şekilde. Fiziki olarak küçük, yetersiz. “Türkiye’nin en büyük sanayi ilçelerinden birine bu hastaneyi mi uygun görmüşler” diye düşünmeden edemiyorsunuz. Hatta bir başka düşüncem de şu oldu ki “yazık hekimler onca yıl emek verip okuyup onca da çalışıp bu yerde çalıştırılmayı mi haketmişler” oldu. Ne hastalar ne de çalışanlar öyle bir yerde olmayı haketmiyor bence. Kapıyı tutunca elimde kalacak diye cidden endişe ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir