Aliağa şehir hastanesi İzmir’in Aliağa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır. Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. İzmir Aliağa hastanesi Bizde.org  sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Adres: Yeni, Rumeli Cd. No:7, 35800 Aliağa/İzmir, Türkiye

Telefon: 02326168787

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir


Aliağa Devlet Hastanesi YOL TARİFİ


Aliağa Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

Emir Bıyıkoğlu

Bir bacak ağrısıyla acile gittim. Bir tane doktor koymuşlar, oturduğu yerden bakıyor. Hiçbir düzgün muayene olmadan tanı koyuyor. Vasat bir yer, gidilecek bir yer değil.

Aygün Ersözlü

Bu bir puanı kesinlikle hak etmeyen hastane kan tahlili yaptircaktim doktor görmeden kan tahlili yaptiramasiniz dediler doktora çıkayım dedim peki oda yok rezalet yani sakın gitmeyin…

Emsu Ozer

Bir kaç kez acile, bir kez de göz doktoruna gittiğim yer. Doktor pek bulunmuyor nedenini bir türlü anlayamadığım bir şekilde. Fiziki olarak küçük, yetersiz. “Türkiye’nin en büyük sanayi ilçelerinden birine bu hastaneyi mi uygun görmüşler” diye düşünmeden edemiyorsunuz. Hatta bir başka düşüncem de şu oldu ki “yazık hekimler onca yıl emek verip okuyup onca da çalışıp bu yerde çalıştırılmayı mi haketmişler” oldu. Ne hastalar ne de çalışanlar öyle bir yerde olmayı haketmiyor bence. Kapıyı tutunca elimde kalacak diye cidden endişe ettim.

serkan güller

Bu sabah 05:20de Aliağa devlet hastanesi ne gönderilen Özel güvenlik görevlisi B.A adlı arkadaşımız hiç bir tedavi görmeden tedaviyi bırakın bir nöbetçi hekim bile bakmadan geldiği gibi sadece 4 dakika içinde hastaneden gönderilmiştir..bu insan şuanda hayatını kaybederse sorumluluk Aliağa devlet hastanesi görevlileridir….

Mustafa Yilmaz

İlçe için yetersiz bir hastane oldukça eski hatta bir kısmı prefabrik yapı. Doktorlar da pek durmuyor burada sürekli değişiyor Aliağa gibi Türkiye’nin en büyük sanayi ilçesine yakışmayan, yetmeyen eksik kalan bir hastanesi var, bir çocuk doktorunun keyfi uygulamaları üzerine hasta haklarına şikayete gittim oradaki yetkili sanki sokak bitirimi gibi bir üslupla bak abicimli falan kelimeler kullandı baktık onunla da olacak iş değil bimerden şikayet etmiştim. Dönüş de yapıldı ama yalandan işler. Çözüm bulunmayacaksa neyini şikayet ediyoruz özellikle hastanelerin, hekimlerin bu kayırılması durumu can sıkıyor pandemiden dolayı bir hak teslimi yapıldı evet ama bahsettiklerim pandemiden önce geçmiş mevzular o yüzden Allah düşürmesin yokluğunu da göstermesi.

serafettin okyay

20/02/2022 tarihinde verdiğimiz PCR testi ile ilgili hiçbir işlem yapılmadı 48 saat geçtiği halde bir cevap henüz verilmedi.

Okan Kapicı

Çok büyük firma ve iş yerlerinin olduğu bir yerde bu hastane ne yazık kı çok yetersiz kalıyor. Yanık ünitesinin olmaması iş kazalarında mağdur için dezavantaj. Hastane bahçesinde birkaç yerde inşaat çalışması var, umarım daha iyi olacak. Hastane çalışanları ellerinden geleni yapıyor, fakat bazen elde ki imkansızlık sebebiyle istenmeyen olaylar oluyor. Umarım en kısa sürede tüm üniteleri ile buraya yakışır bir hastane yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir