Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldin Ali Demir Veteriner Kliniği ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Ali Demir Veteriner Kliniği Adana kozan da bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir. Bu klinikte hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Ali Demir Veteriner Kliniği Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Ali Demir Veteriner Kliniği Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Ali Demir Veteriner Kliniği Doktorları ,Ali Demir Veteriner Kliniği Nerede ,Ali Demir Veteriner Kliniği  Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres= Tufanpaşa, Ersan Arıkan Cd., 01510 Kozan/Adana

Telefon=03225158121

Cevapsız Çağrı Aldıysanız Alo 182’yi Tuşlayabilirsiniz

Ali Demir Veteriner Kliniği Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Ali Demir Veteriner Kliniği yorumları

Ali Demir Veteriner Kliniği şikayetleri

Burcu Batmaz – 7 ay Önce

Güleryüzlü hizmetin olduğu bu veteriner kliniği, evcil hayvanlarınızın da tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. İç dış parazit ilaçları toplamda 35 ₺. Kedimiz henüz 2 aylık olduğu için aşı yapmadılar. İlacın nasıl kullanılacağını nazik bir şekilde anlatan ilgili çalışanların olduğu küçük bir işletme ..

Murat Selimoğlu – 11 ay Önce

Kozan ve çevresinin en kıymetli veteriner hekimlerinden birisi olmasının yanında kendisine bu mesleği edinmek isteyenlere örnek olmuş yolbaşçılık yapmıştır.Karakteri ve Adamlığını Tartışmak Abesle iştigaldir.

Doğukan Karavelioğlu -5 yıl Önce

Kötü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir