Aldeva Veteriner Kliniği Antalya’nin Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet, tür , ırk, evcil- evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi için Aldeva Veteriner Kliniği Bizde.org sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cikcilli, 106. Sk. No:30/A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 05538577989

Hizmet Saatleri: 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Aldeva Veteriner Kliniği Yol Tarifi:

Aldeva Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Sahra Dağ – 3 ay önce

bir defa gittim daha da gitmeyecegim bir veteriner. sadece muayene icin 200 tl aldılar:) ve samimi de hissetmedim. mecburiyetten yakın diye gitmistim. daha da gitmem. ve kimseye de önermeyecegim bir klinik oldu benim icin

Ada Uygur – bir ay önce

Kedimizi tıraş için götürdüm. Çok ilgili veteriner hekimBeğenPaylaş

Handan Aydın – 9 ay önce

İki tane kedim var. Her türlü bakım ve tedavisi için Aldeva kliniğe götürüyorum.İlgi ve alaka çok güzel. İşini severek yapıyor olması ise ayrıca çok güzel. Kedimin birtanesi tırnağını kestirmez,Mevlut beye hiç itiraz etmiyor.biz çok memnunuz.

Ebru Yıldız – 10 ay önce

Küçük bir yavru kedi bulduk yolda ve gözlerinden çok rahatsızdı. En yakındaki veteriner Aldeva olduğu için direk oraya götürdük. Hemen müdahele edildi ve küçük yavrumuzun gözleri açıldı çok şükür! Sonra barınak aramaya başladık eşim ile ama hiç birtanesinde yer yoktu ve oradan oraya yolladılar bizi. Alveda klinik yavru kedimize iyileşene kadar baka bileceğini söyledi. Bizde tabiki masrafı neyse terredüt etmeden karşıladık sonuçta sağlık önce gelir. Allah böyle insanlardan bin kere razı olsun! Insanlık ölmemiş! Keşke herkes böyle duyarlı olsa ve sokak hayvanlarımıza sahip çıksalar..

Baki Celik – bir yıl önce

Mevlüt Bey çok ilgili, güler yüzlü ve en önemlisi işinin ehli biri fiyatları da ekonomik tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir