Alanya PetraDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi,kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Alanya PetraDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.

Adres: Cikcilli, Eğriköprü Cd. No:21/B, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 05461893060

Hizmet Saatleri: 09.00 – 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Alanya PetraDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi:

Alanya PetraDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

Alper Arıcan – bir hafta önce

Burak hocam sayesinde artık dişçi korkusu kalmadı. Kendilerinin hem güler yüzlü olması hem de ilgili olmaları, buranın korkulu bir dişçi olmadığı yaşadığım deneyim ile kanıtlanmış oldu. Sıcak bir ortam oluşu doğru adreste olduğumu gösteriyordu.Mutlu bir şekilde buradan ayrıldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve gidecek olanlara gönül rahatlığı İle tavsiye ediyorum.

Selcuk Yurttas – 2 ay önce

Eşimle bir kaç ay önce ilk muayene için gitmiştik. İkimiz daha hiç bir şey yaptırmadan bile çok memnun kalmıştık. İlk muayene ücretsizdi. Klinik gerçekten çok temiz ve çok modern. Burak bey bize yardımcı olmuştu ve işinin ehli olduğu çok belliydi. Bugün 2 dolgu için gittiğimde Burak bey benimle çok iyi ilgilendi. Yarım saate işim bitti inanılır gibi değildi. İşi ile gerçekten çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler

Gökhan TÜRK – 3 ay önce

Kaplama tedavim biteli üç gün oldu. Özellikle sormama rağmen hiç kimse kaplamamın hangi dişimde olduğunu anlayamıyor. Burak hoca hem çok nazik hem de tedaviyi en az ağrıyla ve çok hızlı tamamladı. Kolay kolay gelip yorum yazmam ama borç bildim bu sefer, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Seher Gocmez – 3 hafta önce

Dr Burak bey ve ekibi, dalında uzman kişiler yapılan tedaviden çok memnun kaldım. Personelide oldukça nazik, çok temiz ve hijyenik bir ortam. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Tuba ERÖZKAN – bir hafta önce

Biz çok memnun kaldık biz Ailecek gittik ve Burak bey ve ekibi işimizi yarım saat ‘ te bitirdi temiz ve bir dişçiden daha fazlası .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir