Alanya Özel Baha Sağlık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi,kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Alanya Özel Baha Sağlık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet, Bergamut Sk. No:7, 07425 Alanya/Antalya

Telefon: 02425150150

Hizmet Saatleri: 09.00 – 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Alanya Özel Baha Sağlık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi:

Alanya Özel Baha Sağlık Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Melisa Keleş – 6 ay önce

Annemin dişlerini yaptırmak için gittik, implant tedavisi için görüşüldü Mehmet Av. İle. Ameliyat esnasında film çektirmemize rağmen, kök dişlerinin olduğu bölgeyi delmeye başlamış, annemin uyarması üzerine fark etmiş durumu. Dişlerini yaptırdıktan sonra implant olan bölgedeki diş eti yukarı doğru kalktı ve implant görünmeye başladı. Ağrısından zaten bahsetmek bile istemiyorum. Kendi hatası yüzünden paramızla rezil olduk. Gidip görüştüğümüzde ise bizden düzeltmek için tekrar para istedi. Kendi suçunu asla kabullenmedi, aldığı para zehir olsun!

Mina Dua – 4 ay önce

Diş beyazlatma işlemi yaptırmıştım başka yerlere göre uygundu fiyat ve başarılı.Hekim ve çalışanlar da gayet ilgiliydi.

Berk Ulusoy – bir yıl önce

Kız kardeşimin diş teli tedavisi için başvurduğumuz merkez. Doktor Mehmet Bey’in hasta ve hasta yakınlarına güler yüzünü görüyorsanız eğer hala ödemenizi tamamlamamışsınız demektir. Ödemeniz tamamlandıktan sonra tedaviyi baştan savma yapmaya başlıyor ve size karşı bir saygı kalmıyor. Gerek ses yükseltme, gerekse aşağılayan ifadelerle bu diş merkezinin ve kendi kişiliğinin kalitesini ortaya koydu. Sizlere önerim 3 kuruş fazla verip insanca muammele görebileceğiniz, hakaret ve saygısızlığa maruz kalmayacağınız diş merkezleri seçmeniz.

ahmet sarac – bir yıl önce

Baha diş merkezinde Dr mehmet Avcı ile dişlerim ile ilgili görüştüm. Avurpa 2 ad imlant 6ad diş 2 ad kanal tedavisi için 10 bin tl istedi.fiatları kartvizitesine yazıp elime verdi.10 gün sonra yaptırmaya gittim.beni Dr Ali rıza beye yönlendirdi .Oda dişlerimin filmini çektirdi 2 imlant yeterli olmaz dedi bende Dr mehmet beyin verdiği kartviziti verdim baktı o zaman mehmet beyin yanına gidip tekrar görüşelim dedi .o patronumuz dedi ne derse o olur.tamam dedim .Dr alirıza bey kartı mehmet beye verdi.ımlant 3 ad oldu.2500 tl olarak anlaştık.Dr.Aliza bey dişlerimi gayet güzel çekti.5000bin tl ödeme yapıp çıktım.Verilen süreiçerisinde tekrar geldim.Bayan danışman mehmet Avcıya yönlendirdi.3 ad imlantı monte etti.3 ay sonra tekrar gittim imlat tedavim bitti.tekrar.son 2 diş kaldı 1Ad imlant daha yapalım dedi onun içinde 3000tl istedi tamam dedim.5000bin tl ödeme yaptım.imlantı monte ederken uyuşturamadı canımı çok yaktı.Çeneme çok zarar verdi.yaklaşık 30 gün çenemi zor açtım.yemek yerken çok zorlandım.tekrar geldim.ımlantın aparatını taktı.akşam dişimi fırçalarken fakına vardım aparat yerinden çıkmış,ben de farkına varmadan yutmuşum.sabah diş merkezine geldim.Baktı evet yutmuşsun dedi.daha sonra çok şişmişte içinde kalmış diyerek yalan söyledi çünkü şiş deyildi.5500tl daha ödeyerek ayrıldım.borcum kalmadı.1hafta sora tekrar geldim dşimi taktı işlem bitti dedi.bende ozaman alacaklıyım dedim itiraz etti ,bende izah ettim.6 ad diş yerine 5ad taktın,2 ad kanal tedavisi yapmadın dedim.kart .vizitesinde yazılıydı dedim.tekrar kart nerde dedi Dr alirıza bey size vedi dedim. çağırıpta alirıza beye kartı sormadı beni yalanlamış oldu.ben tam 50 yıllık esnafım insanların davranışlarını iyi tahlil ederim.baktım mehmet beyin davranışları tuhaflaştı karşılık vermeden oradan ayrıldım.Alacağımı alamadım. ahirete alırım.netice olarak mehmet avcının Dr ahlakıda, ticari ahlakıda zayıf.Malesef manaviyat deyil madde ön pilana geçmiş yaz

Mustafa Uysal – 3 yıl önce

3 hafta önce 7 yaşındaki kızımın apse şikayeti ile baha diş hastanesine gittik. dolgulu dişin çürüdüğünü ve kanal tedavisi gerektiğini söyledi Mehmet bey. antibiyotik tedavisinden sonra kanal tedavisine başlandı. kanal yapılalı 1 hafta oldu ve aynı diş yine apse yaptı. bugün gittiğimizde önce diş etini kesip iltihabı kazıyacağız dedi. bu tedaviyi kabul etmeyip antibiyotik vermesini istedik. bir başka dişe dolgu yaptıktan sonra Mehmet beyin aklına kanal tedavisi yaptığı dişin röntgenini çekmek geldi. Röntgen sonucunda kanal tedavisi yapılan dişin köklerinin eridiği ve dişin çıkacağını söyledi. kendisini ise böyle olacağını bilemezdik diye savundu. sondan başa doğru gelinerek iş yapılıyor. bu hata sonucu ne özür dilendi ne de bu hatayı düzeltmek için bir girişimde bulunuldu. tamamen para odaklı çalışıyorlar. hem sağlık bakanlığına hem de cimer’e yazacağım.kızımın daha önceki dolgusunu yapan doktor için ‘ elimde olsa diplomasını yırtarım’ demiştiniz Mehmet bey aynı özveriyi sizden bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir