Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Antalya Alanya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Oba, Fidanlık Cd., 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 02425134841

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi:

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

volkan yiğit – 5 ay önce

rezalet yönetimin olduğu doktorların hastalarının tahlillerinin peşinden koştuğu akşam yatan hastalarının birbirine 1 gr saygısının olmadığı burda kastettiğim gece ses sorunu disco dan farksız gece hemşiresisin onlardan yani akşam vardiyasinin hastalardan bir farkının olmadığı rezil bir hastane , en azından hastane dememin sebebi doktorları ,tanıdığım doktorlar gerçekten mükemmel doktorlar çok üzücü ama arkası çöp, hastanedeki iletişim maalesef sıfır bile değil. bu kadar rezilini görmedim. 23.04.2022 akşam vardiyası iğrenç bir vardiya gerekli yerlere şikayette bulunacağım.düşünün yatan hastaların bulunduğu yer nöroloji bölümü ,daha çok bilgi vermek isterdim ama çok üzüldüm gerçekten yetkililere duyurulur. alanya araştırma sözde araştırma hastanesi kanser tümör yani nöroloji bölümüne gelmek isteyenleri şiddetle uyarıyorum.kesinlikle yatış almayın. radyoloji kemotoropi bolumlerinin baş harfleri dahi yok hastanede .

Sirin Cinaroglu – 4 ay önce

Randevu alıp KBB Dr.Hüseyin Günizi ye muayene olduk diometri testi için gönderdi geri buraya gelin dediği taktirde testin sonucu beklemeden saat 16 da ofisten gitmiş haber vermemiş kimseye bekledik yarım saat.kimse olmayınca yan tarafta Dr.Hakan bey sağolsun ilgilendi.MR sonucu değerlendirmek için gittik.ofis açık sekreter yok.uzun beklemeden sonra Dr.Hüseyin ameliyatta olduğunu öğrendik.Boşu boşuna bekledik onca zaman.Bilgi veren yok.nasıl olsa Devlet baba veriyor maaşı Salla başı al maaşı hesabı! Hastane de hijyen olmalı örnek resimler var siz karar veriniz.

bülent boyraz – bir ay önce

31 ağustos 2022 saat 22:02 itibarı ile Alanya devlet hastanesi acil servisinde çocuğumu getirmiş bekliyorum. Triaj dan geçip hasta kayıt ‘ta kaydı yaptırırken sordum, tek doktor mu bakıyor diye. Hayır 5 oda var ve beşi de çalışıyor dedi. 5 oda var ama sadece 3 numaralı odadaki doktor hasta alıyor. Geldiğimde biize sıra olarak bizden önce 40 hasta vardı. Yarım saat saat geçti, hâlâ 31 hasta var.. Yazık, insanlar perişan durumda.. Hakikaten sormak lazım ; nerede bu devlet??

Nuray Oz – 5 ay önce

Annemin tedavisi için Kalp Damar Cerrahisi’nden hizmet aldık.Doktorumuz Özgür Akkaya ve tüm poliklinik çalışanları için minnettearım. Doktor Özgür Bey hem başarılı, hem mütevazı bir hekimdir.Keza poliklinik çalışanları da öyle.. Ancak maalesef ki SERVİSLER bölümünde girişteki DANIŞMA bankosu ,liyakatsiz,nezaketsiz,kaba personellerden ibaret..Hasta karşılama bankosunda iletişim kuramayan “bana soru sormasınlarda ne halleri varsa görsünler”şeklinde yaklaşım sergileyen personele görev tanımları bir an evvel hatırlatılmalı…Doktorlarımızda,Hemşirelerimizde bu ego yok!..

Şule Saraç – 3 ay önce

Bugün nöroloji bölümünden Fatma Mengeç e muayene oldum hayatımda tanıdığım en olumsuz ilgisiz insanlık namına bi şey görmemiş bi kadın hastalarına çok ters davranıyor bugün bana da aynı şekilde davrandı derdimi anlatmadan çıkardı odadan böyle doktor olup insan olamadıktan hakkıyla yapamadıktan sonra ne olursa olsun. umarım bu meslekte daha fazla ilerlemez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir