Alanya Dental Clinic Alanya İlçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi,kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Alanya Dental Clinic bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.

Adres:Oba Mah. Fabrika Cad. No11/1-B Trio Seven Park Sitesi, 07400 Alanya/Antalya

Telefon:02425119214

Hizmet Saatleri: 09.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Alanya Dental Clinic Yol Tarifi:

Alanya Dental Clinic

Yorumları – Şikayetleri

Emre Ö – 5 ay önce

Bayramda tatil için alanyada buluyorken eşimin diş ağrısı üzerine kliniğe uğradık. Çok ilgi alaka gösterdiler ve yardımcı oldular. İnsan sağlığını maddiyatın önünde tutan nadir kurumlardan. Kendilerine tekrar teşekkür ediyoruz.

Zeynep Mıhcı – bir yıl önce

6 ay önce 5 tane implant yaptırdım ek olarak 24 dişim de yapıldı. Şu an dişlerimden çok memnunum. İyi ki Alanya Dental Clinic’i tercih etmişim ve özellikle Ayşe Yıldız Hanıma ilgisi ve samimiyeti için çok teşekkür ediyorum. Ayşe Hanım sayesinde dişçi korkumu yendim.

Mustafa Demir – 2 yıl önce

2013 yılında metal kron yaptırdım. Çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Eda Bozkurt – bir yıl önce

Çok memnun kaldım teşekkür ederim � …Daha fazla

Beverley Robinson – 2 ay önce

%100 tavsiye edeceğim mükemmel bir diş kliniği. Kendimi ve kocamın diş beyazlatma randevularını baştan sona sıralayan Sam mükemmeldi. Dışarıdan süper yardımcı oldu ve iletişimi mükemmeldi. Diş hekimi Cebrail Sağlam da mükemmeldi, beni rahatlattı ve dişlerim harika oldu ve gülümsememe daha fazla güven verdi 😃. Tüm personel yardımcı oldu ve gelecekte tekrar gideceğim. Dişçi kliniğinin kendisi çok temiz ve güzeldi ki bu benim için önemli. Fiyatlar da harika 👌.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir