Alanya Anadolu HastanesiAntalya Alanya ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Alanya Anadolu Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Kadıpaşa, Stad Cd. 28/A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: 4449112

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Alanya Anadolu Hastanesi Yol Tarifi:

Alanya Anadolu Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Gökmen Akdeniz – bir ay önce

Alanya da bulunan bir kaç özel hastaneden biri. Hastane genel olarak iyi, personel ilgili ve pozitif. Bizimle ilgilenip ameliyatımızı gerçekleştirilen doktor Erdoğan bey ehil bir insan (ortopedi) memnun kaldık. Bilgilendirdi kontrol ve takip etti. Park problemi yok denecek kadar az. Temizlik iyi. Her odada klima, tv, mini buzdolabı, su ısıtıcı var. Fiyatlar Alanya genelinde her sektörde olduğu gibi yüksek. Yemekler çok çok kötü hastane yemekleri genelde kötüdür ama gördüğüm en alt seviye. Kilo verme konusunda yardımcı bir unsur olduğu için pozitif değerlendirebiliriz😀 Allah kimseye dert verip derman aratmasın. Tüm hastalara şifa dileklerimle..

Zhala Mammadova – 2 hafta önce

Öncelikle söylemek istiyorum ki doktorlar çok umursamaz vurdum duymaz, nişanlım bu hastanede yoğun bakımdaydı, 9 gün boyunca her gün hastanedeydik ve yoğun bakımda asla hijyen yok, dışardan gelip istedikleri gibi herkes giriyor yoğun bakıma, hasta yakınları geldikleri kıyafetlerle giriyor maske bile takılmıyor, kaç kez bu durumu dile getirmemize rağmen 9 gün boyunca hiç değişmedi. Nişanlım vefat etti, bu hastaneyi tavsiye etmiyorum, özen göstermiyorlar hijyen 0 !!

overdem – 2 ay önce

2 gün önce acile gittim. Daha önce iki kez vuruldugum ve sistemde kayıtlı olan iğneden yaptırmak istedigim halde kazak’ mi yoksa Kırgız’ mi acil de görevli doktorunuz tüm iğneler aynı zaten dedi. O an Bir şey anlamadım. İğne yapıldı ve acile 280 TL ödedim. Durumumda hiç bir düzelme olmayınca anladım ki başka bir iğne vurup geçiştirmiş beni. 2 gündür iyileşemedigime mi yanayım yoksa paramın gittigine mi bilemedim. Bu hastanenin acil servisini her han

Gizem Comart – 3 ay önce

Kulağımda ki bir problemden dolayı geldim ve çok memnun kaldım. Kapıdan girer girmez doktorları ve hemşireleri güler yüzlü hizmet sonsuzdu. Hastane çalışanları cok titiz , hassa ve merhametli oluşu mükemmeldi. Her hastane de böyle güler yüzlü hizmet görmek istiyor insan.

Adviser of Psychology – 2 ay önce

Özcan Doğtaş isimli üroloji doktoruna muayeneye gitmek gibi bir hatada bulundum. Mesleki etikten yoksun bir kisilik. Yazdığı iğneyi nerde yaptirabilirim diye sorduğum halde, acilde yaptırabilirsin demek yerine bakın işte sağlık ocaklarına vs gibi birşeyler söyledi. Oysaki hastanenin acilinde iğne yapilabiliyormus. Bu bilgiyi öğrenip iğneyi yaptirdiktan sonra neden böyle bir bilgiyi benimle paylaşmıyorsunuz diye konuşmaya gittim zirvalayip durdu. Bile bile hastayı doğru yonlendirmedigi kanaatindeyim. Hem bilerek hata yapıyor hem arkasında durmuyor olayın. Nerden baksan facia bir davranış. Kendisi adına ben üzüldüm. Önce karakter önce insanlik. Bunun gibiler yüzünden hastanelerde olaylar çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir