Akyurt Yakın Veteriner Kliniği Ankara’nın Akyurt ilçesinde hizmet vermektedir.Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar.Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için Akyurt Yakın Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Beyazıt, Nurettin Cankurtaran Cd. No:56/B, 06750 Akyurt/Ankara

Telefon : 0530 655 75 87

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-22.00 / Cumartesi: 08.00-22.00 / Pazar: 10.00-22.00

Akyurt Yakın Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)Akyurt Yakın Veteriner Kliniği Yorumları

Akyurt Yakın Veteriner Kliniği Şikayetleri

Tuba Yağcı-bir ay önce

Gürkan Hocama çok teşekkür ederiz. Ne zaman Ankara’ya gelsek hastalanan Jack Russel oğlumu bir günde eski sağlığına kavuşturan ve neyi niçin yaptığını anlatan değerli bir Veteriner hekimimizdir. Tanıştığımıza çok memnunuz:)

Hacı Veli Türkmetin-bir ay önce

Hocamız çok ilgili ve anlayışlı idi. Güler yüzüyle bize yardımcı oldu kedimizi kısırlaştırdık gayet başarılı güzel bir operasyondu. Kendisine teşekkür eder tavsiye ederiz.

Elif Omurr-bir ay önce

Gurkan bey kedimiz ponçiği cok hastayken iyilestirdi.Kısırlastırdı ve asılarını yaptı. Cok ilgili ve sıcakkanlı birisi. Akyurt ta kaliteli ve guvenilir bir veteriner kendisi her sey için tesekkür ederiz.

Hasan Arslan-5 ay önce

Oğlumuz Duman’ın(🐱) kısırlaştırma işlemi burada yapıldı. Çok ilgili, işini severek yapan bir ekip var. Her konuda anlayışla ellerinden geleni yapıyorlar. Çok memnun kaldık.

Tacettin Yılmaz-bir hafta önce

Akyurt kucuk bir yer ameliyati icin ilgili bi veteriner kliniği arıyorduk ki sizi bulduk yakin bi zamanda disi kedimizi kısırlaştırdık gayet sağlıklı ilginiz alakanız icin tesekkur ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir