Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz . Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir özel hastanedir. Bu hastane de hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olanAktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez Doktorları , Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez , Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez Nerede ,Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres :Şehitmustafa, 3522. Sk. No:4, 33440 Tarsus/Mersin

Telefon :yok

Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez Yorumları

Aktif Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkez Şikayetleri

Ebru – bir yıl Önce

Doktor ve fizyoterapistler , oradaki personel çalışanların hastalara karşı ilgileri alakaları güzel artı temiz ve güvenli ben memnun kaldım 👍. Dilerim ki kimseler hasta olmasın ama hastalık başa gelince iyileşmek için iyi birer Doktor ve iyi birer personel çalışan aramaktayız ve ben onları buldum 🙏 . Bu bölümde böyle rahatsızlıklar yaşayan varsa tavsiye ederim . Rabbim herkese Şifa versin inşaallah. Oradaki bütün çalışanlara da Allah kolaylıklar versin inşaallah. Şimdiden Teşekkürler ederim 🤗

Mehmet Gündüz – 2 yıl Önce

Orda bır bayan doktor var iletişim sıfır.Ben bilgisinin yeterli oldugunu dusunmuyorum.Uzman olmus ama nasıl olmus anlamadım.Bunun muayene ettıği hastalara acıyorum.

Doruk Kurubaş – 2 yıl Önce

Personel gayet ilgili. Manuelterapi başarılıydı ağrımda azalma oldu. Hersey icin tesekkurler

Ömer Faruk Setrek– 5 yıl Önce

Çok küçük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir