Akseki Devlet Hastanesi Antalya Akseki ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastanenin hangi etik ilkelerle çalıştığı, kadrosu, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, hasta ve çalışanları ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde yürüttüğü hizmet anlayışı ve daha pek çok bilgi yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklanmıştır.
Bu hastanenin yüksek donanımlı kalite standartlarına sahip olduğu sonucuna dinlenme salonlarının bulunması, modern olması, fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yataklarının varlığı ve hasta kapasitesinin yeterliliği gibi fiziksel özellikleri inceleyerek ulaşabiliriz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak yürütülen sağlık hizmeti faaliyetleri bu şehirde yaşayan vatandaşların her birine ulaştırılmakta ve hasta ve hasta yakınlarına güven vermektedir. Tüm sağlık gereksinimlerini ve beklentileri karşılayan bu sağlık kurumunun danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirmeleri ve yerde olan işaretler ya da tabelaları sayesinde istenilen yer kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu sağlık kurumuna ilişkin hastanenin internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir?, laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler , doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca. Akseki Devlet Hastanesi Bizde.org sayfasına yapılan hasta yorumlarını ve şikayetlerini inceleyerek pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres: Demirciler, Akseki Devlet Hst., 07630 Akseki/Antalya

Telefon: 182

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Akseki Devlet Hastanesi Yol Tarifi:

Akseki Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Tanju coşkun – Bir ay önce

Akseki devlet hastanesi genel olarak sakin ve sessiz bir kurum. Doktor ve diğer sağlık emekçileri oldukça ilgili v3 güler yüzlü. Keşke Türkiyenin tüm illerinde hastaneler bu kadar iyi olsa

AZA – 6 ay önce

İlçe Hastanesi, fazla bi beklentiye girmeyin.

Roguish – Bir yıl önce

Hastane falan yok konum yanlış

Hazer – Bir yıl önce

Böyle bir hastane yok..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir