AHU Veteriner Kliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermektedir. Cinsiyet,tür,ırk,evcil-evcil olmayan vs. gözetmeksizin bütün hayvanların sağlıkları ile ilgilenen bu kuruluşlar gerek hayvanlar arasında oluşan salgın hastalıkların önlenmesinde gerek hastalanan hayvanlara teşhis koymada gerekse de tedavilerini gerçekleştirmede önemli rol oynarlar. Hayvanların korunması için önlemler alan, hastalıklara tanı koyan ve tıbbi müdahalelerde bulunan bu kuruma dair ayrıntılı bilgi edinmek için AHU Veteriner Kliniği bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Adres : Alacaatlı, 3302. Sk. no:1, 06810 Çankaya/Ankara

Telefon : 0530 601 60 70

Hizmet Saatleri : 09.30-21.00

AHU Veteriner Kliniği Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)AHU Veteriner Kliniği Yorumları

AHU Veteriner Kliniği Şikayetleri

ZEYNEP TEZCAN-3 ay önce

2 kedimizi 2 ay once trasa tanidik vasitasiyla goturmustuk. Anlastigimiz saatte kedilerimizi teslim etmedikleri gibi gecikme oldugunu haber de vermediler. dukkanimizi kapatip sozlesilen saatte bosuna iki kez gidip geldik. hepimiz calisan vakti kiymetli insanlariz. Bunun icin yorum yapmak istemedik fakat 2 aydir kedilerimizin ikisinin de tüyleri küstü uzamıyor uzayanların saglıgı bozuldu ! nasıl bir makineyle kestiklerini düsünmek bile istemiyorum ! Verilen anestezi yüzünden, 3 gün boyunca kedimizin biri kendine gelmedi sürekli titredi. Isini ciddiye almayan, takip yapmayan, yaptigi islemleri bastan savma yapan bir yer. Böyle veterinerler saglik bakanligi tarafindan kapatılmalı!

Tolga ergüder-bir ay önce

Kliiniğin ilk müşterisi olarak yıllar içinde defalarca gerek kendi canlarımı gerekse sokakta ki canları defalarca götürdüm.Genç ve dinamik kadrosu , fiyatların uygunluğu sebebiyle tavsiye ederim.

Mehmet ercan Alkan-2 hafta önce

Temiz ve hizmet kalitesi süper ötesi. Bilgi Beceri ve Sevgi nin buluştuğu sağlık merkezi.

Defne Ruya Arslan-2 ay önce

Bu kadar iyi karşılama olduğu için teşekkür ederim temizlik konusunda da bu kadar temiz bir klinik ve çok güler yüzlü bir insansınız emekleriniz için teşekkürler

Ilay Pinarbasi-bir ay önce

Hayvansever işini hakkıyla yapan insanlar.. teşekkür ederiz.. ticarethane olarak çalışan veteriner değiller iyiki varsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir