Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi Randevu Alma  ile ilgili Makalemizi okumak için platformumuza hoşgeldiniz. Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi bulunduğu muhitte hizmet vermekte olan bir diş hekimliği kliniğidir. Bu klinikten hizmet almak için Randevu Almanız gerekmektedir. Hizmet ve bilgi Platformu olan BizdeOrg olarak ilk prensibimiz klinik detayları belirtmek ve randevu oluşumunu kolaylaştırmak. Randevu alabilmek için makalemizin altında kırmızı butonla belirtilmiş olan Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi  Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi devam ederek tamamladıktan sonra hizmet alabilirsiniz. Randevu almanın bir diğer yönü ise makalenin altında bulunan Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi  Telefon Numarası adlı metinden faydalanarak randevunuzu çağrı merkeziyle görüşerek tamamlayabilirsiniz. Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi  Doktorları , Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi , Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi  Nerede , Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi Nasıl Gidilir gibi tüm sorularınızın cevabı bu makalemizde belirtilmiştir. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz.

AdresCemalpaşa Mah. Atatürk Cad. No:74/2 Gar apt. K:1, D:2, 01120 Seyhan/Adana

Telefon :05321392373

Kapalı

Çarşamba09:00–18:00
Perşembe09:00–18:00
Cuma09:00–18:00
Cumartesi09:00–18:00
PazarKapalı
Pazartesi09:00–18:00
Salı09:00–18:00

Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi  nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi Yorumları

Adana Seyhan Uzman Doktor Zeynep Ersan Çocuk Diş Hekimi Şikayetleri

Dila Akarcalı– 4 ay Önce

3 yaşındaki oğlum Emir’in tedavi süreci, ameliyat sürecinde hem güleryüzü hem ilgisi hem de bizi sürekli bilgilendirmesi ile Adana’nın en iyisi olduğunu bir kez daha ispatladı. İyi ki varsınız. Asistanınıza da ayrıca ilgisi için nezdnizde tekrar teşekkürler 🙏 …

Alptug Çüçen – 4 ay Önce

2017 doğumlu kızım için başvurduk, hastahane fobisi olmasına rağmen Zeynep Hocamız ve ekibinin güleryüzlü yaklaşımı sayesinde hiç bir sorun yaşamadık. Doğru yaklaşımın çözemeyeceği sorun yok Elinize sağlık .

Can Gezaslan– 4 ay Önce

Zeynep hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz 7 yaşındaki oglumuzun iki arka azı dişini mükemmel profesyonel bir şekilde çekti. korkusunu yenmesinde çok yardımcı oldunuz tşk ederiz.

Abdurrahman Altan – 4 ay Önce

Zeynep hanim size çok çok çok teşekkür ediyorum kizim ve oğlum dişini çektirmekten çok korkuyordu sizin ilginiz,alakaniz ve güler yüzünüz kizimin ve oğlumun bütün korkularini alip götürdü.

Muhammet Enes Çrk – 4 ay Önce

Merhaba. 3 yaş diş tartarı temizleme hizmetiniz var mı? Ayrıca nasıl oluyor nasıl zabtedebıliyorsunuz cocukları 🙂

Utku Sümer – 10 ay Önce

Kızımın ilk gittiğimizde ağlayarak zorla girdiği ve şu anda dişlerimi kontrole gidelim dediği bir klinik. Güler yüzleri ve ilgileri ile kızımın diş korkusunu yenmesini sağlayan Dr. Zeynep hanım ve ekibine çok teşekkür ederim.

Serkan Erol – bir yıl Önce

Merhaba, Kızım 8 yaşında ve sık sık diş problemi yaşıyoruz. Dt. Zeynep Hanım’ın yaklaşımı ve işindeki uzmanlığıyla süreçleri kolay bir şekilde atlatıyoruz. Kızım tek bir gözyaşı ve korku olmadan diş çekimi, kanal tedavisi ve dolgu gibi işlemleri yaptırdı. Pedodontist Dt. Zeynep Hanım’a çok teşekkür ediyoruz…

Hande Hamarat Dinkçioglu – bir yıl Önce

Zeynep Hanım ın çocuklarla iletişimi harika , bilgi dolu hekimliği ile bu harika iletişim birleşince, diş sorunlarının çözümü hem çocuklar hem de ebeveynler için keyifli hale geliyor . Diş hekiminizi şiddetle tavsiye ediyoruz 🍀🍀🍀 …

Serhat Kara – bir yıl Önce

Kızımın diş dolgusu için Zeynep hocamdan destek aldık. Kendisinin ilgisi, çocuklara yaklaşımı kliniğin hijyeni çalışanların yaklaşımıyla Adan Zye mükemmel bir deneyim yaşadık diyebiliriim. Cok teşekkürler..

Raziye Duygun – bir yıl Önce

Oğlum 7 yaşında çürükten yemek giyemiyordu. Araştırdım Doktor Zeynep hanımda karar kıldık. 1 kanal ve 6 dolgumuz vardı. Kanal uzun süren bir işlem çocuk olunca daha da sıkıntılı ama saolsun doktorumuz sabırla ve oğlumu da teselli ederek devam etti. Şuan çok daha iyi tedavimiz devam ediyor. Arayışta olanlar İçin yorum yazma gereği duydum.

Didem Düzel – bir yıl Önce

Destina ‘nın 2 yaşından beri diş kontrollerini götürüyorum.Zeynep teyzesinin ilgi, güler yüz ve kızıma hissettirdiği güven sayesinde gülerek gidiyoruz.Çalıştığı ortam ve ekibinden de çok memnunuz..Teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.😊 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir