Acıbadem Altunizade Hastanesi İzmir’in Buca yakasında hizmet vermekte olan bir devlet hastanesi görevi görmektedir. Bu hastanemiz ile ilgili tüm detaylı bilgiler bu makalemizde yer almaktadır Acıbadem Altunizade Hastanesi Doktorları ve muayene ücretleri gibi ilgili tüm detaylı bilgiler için makalemizin altında bulunan iletişim numarası ile iletişime geçerek detaylı ayrıntılı tüm bilgilere çağrı merkezinden erişebilirsiniz. Bu hastaneden almış olduğunuz hizmeti yorum yaz kısmında detaylı bir şekilde belirterek sizler gibi hizmet alacak olan diğer hastalarımız içinde bilgilendirmeniz faydalı olacaktır. Buca’da hizmet vermekte olan bu hastane için randevu alabilmek için makalemizin bitiminde olan Acıbadem Altunizade Hastanesi Randevu Al Butonuna Tıklayarak Randevunuzu oluşturabilirsiniz. veyahutta aşşağıda belirtmiş olduğumuz Telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. BizdeOrg‘u ziyaret ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkür eder Sağlıklı Bir Gün Geçirmenizi Dileriz.

Adres : Altunizade, Yurtcan Sokağı No:1, 34662 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 02166494444

E-posta :  [email protected]

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir

Acıbadem Altunizade Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

Acıbadem Altunizade Hastanesi Yorumları

Acıbadem Altunizade Hastanesi Şikayetleri

Gündüz Oraloğlu – 5 ay Önce

5 yıldız otelin, hastaneye dönüştürüldüğünü düşünün, işte bizdeki lüks özel hastanelerin durumu bu. Ancak, iyi bir hizmet var. Devletten kaçan tüm iyi hekimler, özel hastanelerde konuşlanınca, kadro kuvvetlenmiş tabii. Örneğin, tek bir branşta, 5 tane profesör var. Sosyal sigorta da kısmen geçerli olduğundan, hastane trafiği oldukça yoğunluk gösteriyor.

Furkan Baltacı – 4 ay Önce

Eşimin kontrollerini Dr Salih Yılmaz bey ile takip ediyoruz. Çok ilgili ve başarılı bir hekim. Bizi bu stresli dönemlerde rahatlattığı ve desteklediği için sonsuz teşekkürler.

Hüseyin Çeşmeci – 1 ay Önce

İşletme çok güzel otel kıvamında bir hastane olabilir ama hizmet çok kötü 10:40 randevum icin geldim 10:25 de saat 11:00 oldu sekretere sorduğumda daha 10:20 hastasının daha yeni içeri girdiğini söyledi böyle bir hizmet olamaz malesef çok kötü konu hakkında sesli şikayet kaydi da bıraktım özel hastane diye geliyorsun malesef tam bir rezillik

Yaprak Güvener – 1 hafta Önce

Bugün gittim malesef Hastane değil ticarethane. Otel gibi yapılan yerden çok iyi hizmet ve güler yüzlü bir ekip beklerken, çok ilgisiz sen sorarsan zorla cevap veren çalışanlar (resepsiyon). Bunun üstüne aşırı pahalı sadece para almak için kurulmuş bir ticaret merkezi. Otoparkı bulamadım vale 50 lira. Profesor muayene ücreti 1200 TL+. Endoskopi ücreti 12 – 15 bin. Şok. Başka özel bir hastanede 800 lira dendi. Bu kadar ilgisiz ve ticari olan bir yerde üstüne bide bukadar para verip işlem yaptırmaya kim cesaret eder bilmiyorum. Keşke gitmiş olduğum doktor başka bir hastanede çalışsaydı. Hastaneye puanım 0.

Güler Samur – 1 ay Önce

Bu hastane harika bir yer Gerek foktorlariyla gerek hizmetiyle kusursuz Ancak doktorumuza ulaşmak için otoparkdan çıkıp 2 asansör değiştirip katlara inip çıkıp görevlilere sorarak doktorumuza ulaştık Çok büyük bir hastane olduğu için bu sorunu yaşadık Eşimin yürüme zorluğu olduğundan dolayi bu konu bizi üzdü Tekerlekli sandalye istemeliydik Bir de otopark sorunu var Google haritalar navigasyonu ile hastaneye giderken Navigasyon otoparkın sıkışık olduğunu yazdı .Biz hastaneye girişte kapalı otoparka indik Yer bulduk ancak çok yer aradık Hastaneye girişteki açık otoparka hiç girmeyin daha iyi Şunu belirtmekte fayda var Acıbadem hastaneleri diğer özel hastanelere göre daha pahalı 1 saatlik kapalı otopark ucreti 24 ₺ ödedik Açık otoparkdan ücret almıyorlar sanırım Ancak Acıbadem Hastanesi’nin bazı zorlukları olsa da Doktorunuzun tedavisinden çok memnun kalacaginiza emin olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir