75.Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok rahatsızlığın tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği bu sağlık kuruluşları alanında uzman hekimlerce yürütülen implant, gömülü diş, gülüş tasarımı, ortognatik cerrahi, çift çene cerrahisi, diş çekimi, kanal tedavisi , kök ucu ameliyatı ve diş beyazlatma gibi pek çok tedavi sonucu hastalarının rahatça gülümsemelerini sağlar. Tüm diş tedavilerinde uzman kadroları ve son teknolojik malzemeler gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgi edinmek için 75.Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi bizde.org sayfasını ziyaret edebilir ve gülüşlerinizi çoğaltabilirsiniz.


Adres : Şükriye Mah Ankara Hastanesi Yanı, Ulucanlar Cd., 06230 Altındağ/Ankara

Telefon : 0312 595 97 00

Hizmet Saatleri : Hafta içi: 08.00-16.00 / Hafta sonu: Kapalı

75.Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir, Yol Tarifi (Navigasyon)

75.Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Yorumları

75.Yıl Ankara Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Şikayetleri

defne yigit-5 ay önce

Dt. Fatma Sen den kızımızin disi ağrıdigi için randevu aldık. Apse oluşmuş.antibiyotik kullanın çekeceğiz disi dedi. Söylediğini uyguladık. Gittik ki doktor izne ayrılmış.izin bitisi tekrar Gittik. Izin bitişi rapor almış. Vermiş olduğu sekreterlik bölümü numarasını aradık. Telefon hiç açılmadı. Bu sefer mhrsden ancak 15 gün sonrasına randevu alabildik. Tekrar Gittik. Hanımefendi sert bir üslupla neden bu kadar zaman geçti. Ben bir yıl başka yerde gorevlendirilsem 1 yıl mi bekleyeceksiniz. Neden tel ile arıyorsunuz. Randevusuz gelin buraya. Ben yoksam başka hekim bakar size. Çaba göstereceksiniz.yine antibiyotik kullanın.bittiginde gelin.ne yazık ki ben yine izne ayrilcam.randevuya gerek yok.geldiginizde bi hekim bakar dedi…kendisine bizim de mesai mefhumumuzun olduğunu, çaba göstermek için vatandaşın her seferinde hastaneye gitmesinin mümkün olmadığını, telefonlar açılmadığı için bu yönde bilgimizin olamayacağını, zaten böyle biseyin uygulanmadigini, hastaya yalnızca giriş yapılan hekimin baktığını izah ettik. Anlamış olacak ki sonrakisüreci 5 yaşındaki kızıma izah etti.cikista sekreterlikle görüştük. Doktorun söylediklerini sorduk. Doktorunuz olmadığında diğer hekimler işlem yapmaz. Biz sizi randevusuz hiçbir hekime yonlendiremeyiz. Sekreterliği ararsınız. Doktorunuzun izinden döndüğü tarihe tekrar randevu alırsınız dedi.bizi teyit etti…simdi ayni süreç. tekrar antibiyotik tekrar doktor yok.tekrar apse….hiccc gerek yok. Doktor hanıma da dediğimiz gibi bir daha gitmeyecegiz insallah…yalnız kimse keyfinden gitmiyor.baska şeyden kisariz maddi olarak. Gider butcemize uygun bir hekim buluruz…hekim de aldığı ucreti layıkıyla hak eder…asla tavsiye etmiyorum…

Rabia Öztürk-5 ay önce

Annemin diş protezini yaptırdık 5-6 kez ölçü aldirmaya gittik. Duzgunce kimse işlerini yapmıyor. Aklı mantığı olan varsa burada hiçbir müdahale yaptirmasin. Keyifleri yetince iş yapılıyor. Ve 5-6 kez ölçü verdik sonuç olarak yaptıkları diş çöpe gidecek hiç rahat değil ölçü yamuk alınmış ağzınıza taktiginizda rahat edemiyor . Şimdi ise özelde yaptırdik devlet hastanesi 3 4 ay var da fazlasını bilmem oyalayip durdu ama özele başvurduk ve 2.5- 3 haftalık bir surec içerisinde islemimiz bitti.

Pınar Uyanık-4 hafta önce

Annem için protetik diş tedavisi bölümüne gidiyorduk randevuyu iptal etmemiz gereken bir durum oluştuğunda tekrar aynı bölüme mhrs üzerinden randevu alamadığımızı farkettik en baştan genel dişe randevu almamak için çağrı merkezini aradığımdaysa en az 10 defa aramama rağmen bir türlü müsait olup açmadılar. Annemi kayıtlı hasta yapsalar bu sorunlada karşılaşmayacaktık. Şimdi bizi en başa döndürüp sağlığın parayla satın alındığını ispat eden hastanedir.

Roza berivan Kızıl-3 hafta önce

Her seferinde gelip birçok kez farklı doktoru tercih etmeme rağmen hiç memnun kalmadım. İşlerini bıkkınlıkla yapıyorlar samimiyetsiz asık suratlılar hiçbir şekilde hastaları anlamıyorlar. Doktorlar yine biraz iyiler asistanlar son derece berbatlar iletişim kabiliyeti sıfır bugün bile gittim çok sıkıntı yaşadım 8.30da randevum 10 kadar sevk ettiği doktor yerinde bekledim bilmediğim için sanıyorum işlem yapacak bana yönlerdirme yapıyor barkotsuz gidip işlem yapamıyorum onları yerinde bulamadığım için çok bekledim sağ olsun orda çalışan ali beyin gidip asistanı çağırmasıyla işim hal oldu onlar yüzünden işe geç kaldım baya sorunda yaşadım

Ege U-bir ay önce

Hazal Büşra Ercan hoca müthiş bir doktor kendisi. 2 Dişimin kanal tedavisini 30dk da halletti. Ne zaman acı hissederim diye bekledim, boşa beklemişim hiç bir şey hissetmedim. Diksiyonu ve kişiliği ile gördüğüm en iyi devlet hastanesi doktoru diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir